W KARNAWAŁOWYM RYTMIE

1 Luty 2018

1 lutego 2018

„W naszej szkole piękny bal, bal wspaniały na sto par” tak można było powiedzieć o dzisiejszym dniu. W tym roku w taneczny wir porwała nas para wodzirejów. Za konsolą stanął DJ Niezawodny, a wodzirej Sofija w przebraniu klowna poprowadziła zabawę. Dzieci i młodzież bawiły się w dwóch grupach wiekowych. Niesamowita oprawa – banki mydlane, dymy, lasery i hologramy z projektora uatrakcyjniły zabawę. Pomiędzy szalonymi tańcami przedszkolaków i uczniów klas 1-3 odbyło się kilka konkursów. Króla i królową balu tym razem wybrał „ślepy los”. Dosłownie, jedna z pań z zawiązanymi oczami po okręceniu „wyłowiła” z koła tańczących królową, a następnie królowa wylosowała króla. Świetnej zabawy dostarczyło wszystkim przechodzenie w różnych pozycjach pod liną, która była coraz niżej opuszczana. Ku uciesze dzieci nawet panie zmierzyły się w podrzucaniu kulki do drewnianej łyżki z otworem. Uczniowie klas 4-7 jako koneserzy muzyki dyskotekowej na wyścigi zamawiali dedykacje dla koleżanek i kolegów. Dużo frajdy dostarczyło także dzieciom przeciąganie liny. Zabawę karnawałową można podsumować słowami Jana Kochanowskiego „Miło szaleć , kiedy czas po temu”.