Dwukrotne złotka w Gminie Liszki

8 Marzec 2018

Uczennice  kaszowskiej Jedynki dwukrotnymi złotkami w Gminie Liszki  w kosza i w siatkę

 

Wydawałoby się to prawie nieracjonalne.

Nie mają hali ani wymiarowej sali gimnastycznej, a jednak wygrywają. Jak one to robią?

Kaszowskim sportsmenkom nie brak woli walki, pozytywnej energii i sportowej  rywalizacji, a nade wszystko zaangażowania. Może to te cechy decydują o ich sukcesach? Udowodniły to, zwyciężając w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej i Koszykowej. Godnie reprezentowały Gminę Liszki w Powiatowym Turnieju Piłki siatkowej w Krzeszowicach, zajmując II miejsce. Brawa i gratulacje dla   Weroniki Fryc, Marii Pary, Julii Sieradzkiej, Natalii Sypień, Sandry Zemły, Eweliny Boroń, Amelii Fremel, Julii Cyganik, Marii Burdek, Aleksandry Lach,  Oliwii Owcy, Dagmary Pary, Anny Suchan, Martyny Kaciczak, Kornelii Nowak, Małgorzaty Pary,Joanny Kurpan, Magdaleny Suskiej.

 

Dla nich sport to po prostu najpiękniejsza choroba i najzdrowsze uzależnienie, oby jak najdłużej…