Noc filmowa klasy 6

12 Marzec 2018

Dnia 9. 03. 2018 r. o godz. 19.00 w naszej szkole odbyła się noc filmowa dla klasy 6. Opiekunami były pani Dyrektor i nasza wychowawczyni Ewa Kołodziej.

Po zebraniu się całej klasy i przygotowaniu miejsc do noclegu mieliśmy trochę czasu wolnego, który każdy mógł wykorzystać jak chciał, np. granie w piłkę na sali gimnastycznej. Następnie odczytaliśmy regulamin naszego pobytu na nocy filmowej.

Pierwszym filmem, który oglądaliśmy był „Ósmoklasiści nie płaczą”. W tym czasie przyjechał dostawca pizzy, którą wcześniej zamówiliśmy. W następnej kolejności oglądaliśmy”Wyścig marzeń”. Około godziny 1.00 w nocy położyliśmy się spać.

Pierwsze osoby obudziły się już koło godziny 6.00. Zaczęliśmy porządkować salę i oczekiwaliśmy na rodziców, którzy mieli po nas przyjechać.

Bardzo podobał mi się taki rodzaj spędzenia czasu z moją klasą. To były niezapomniane wrażenia i z całą pewnością chcielibyśmy je powtórzyć.

Magdalena Czepiel, kl. 6