1% podatku

4 Kwiecień 2018

Szanowni Rodzice, Dziadkowie  i wszyscy Przyjaciele naszej szkoły!

Zwracam się  z wielką prośbą o dokonanie 1 % odpisu od podatku za rok 2017 na rzecz naszej szkoły.

Ucieszy nas każda złotówka, która zostanie przekazana na rzecz szkoły. Pieniądze z 1% przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych i urządzeń potrzebnych naszym uczniom w procesie edukacji.

Drodzy Państwo, płacąc podatek do Urzędu Skarbowego, macie prawo zdecydować,  gdzie trafi 1 % z tych pieniędzy. Przekazując pieniądze na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), jaką jest Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” oraz wpisując cel szczegółowy:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie,

przyczynicie się Państwo do otrzymania przez naszą szkołę funduszy, dzięki którym unowocześnimy naszą bazę dydaktyczną.

Niezależnie od nr PIT-u, na którym Państwo się rozliczacie, każdy PIT na ostatniej stronie zawiera wniosek o przekazanie 1% należnego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Kierując wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz  Stowarzyszenia Pomocy Szkole „Małopolska”,  pamiętajcie Państwo o wypełnieniu  rubryki  „informacje uzupełniające” –  wpisanie nazwy naszej szkoły.

Jak wypełnić PIT:

1.Nazwa OPP – STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA”

2.Numer  KRS – 0000052078

3.Kwota 1 % odpisu

4.Wpisać we właściwą rubrykę cel – nazwę placówki, dla której przeznaczamy odpis:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie

Jeszcze raz bardzo Państwa proszę o włączenie się do akcji, a także o zachęcenie swoich krewnych, sąsiadów i znajomych do dokonania odpisu na rzecz naszej szkoły.

Z góry  dziękuję Wszystkim Darczyńcom  za okazane nam zaufanie i wsparcie.

Jolanta Karcz