Noc filmowa w szkole

15 Maj 2018

Takie rzeczy tylko u nas! Kaszowska Jedynka po raz kolejny organizuje Noc Filmową. 11 maja znów uczestniczyliśmy we wspólnym wieczorze, którego zwieńczeniem był seans filmowy. Dzięki uprzejmości pana Wojciecha Kroczka, nauczyciela informatyki, odbyły się zajęcia z programowania, podczas których kodowaliśmy m.in. gry zespołowe, takie jak gra w piłkę nożną czy siatkówkę. Naturalnie nie mogło objeść się bez dawki sportu, więc kolejnym punktem wieczoru była gra w ping-ponga. Wspólny czas umiliła nam też gra w Monopoly. Gdy rozgrzaliśmy już szare komórki i nieco się poruszaliśmy, zamówiliśmy pizzę i zasiedliśmy do filmu. Na dobranoc obejrzeliśmy odcinek Świnki Peppy, tym razem jednak w nieco innym wydaniu, a mianowicie w języku niemieckim! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Klasa 7