Festiwal Filmowy „Mała Ojczyzna”

10 Lipiec 2018

W Pieskowej Skale i Skale od 16 do 19 sierpnia 2018 roku odbędzie się Festiwal Filmowy „Mała Ojczyzna”. Podczas tego Festiwalu będziemy mogli obejrzeć filmy młodych twórców z całej Polski. Filmy będą podzielone na trzy kategorie:

Pierwsza kategoria związana jest z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do drugiej kategorii zaproszone zostały filmy opisujące piękno naszych małych ojczyzn.

Trzecia kategoria to filmy, które zostały nakręcone za pomocą bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów.

W specjalnej sekcji zaprezentowane zostaną filmy nagrodzone na dziecięcych i młodzieżowych festiwalach filmowych i przeglądach które odbyły się w bieżącym roku.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do tworzenia takich filmów i zgłaszania ich na konkurs bowiem główna nagroda to 10 000 zł.
Podczas Festiwalu w Skale oprócz prezentacji filmów konkursowych zostanie zorganizowany Przegląd Piosenki Patriotycznej, na który serdecznie zapraszamy chętnych chcących wystąpić ze swoim utworem podczas tego przeglądu.
Kolejnym punktem w programie Festiwalu to wystawa plakatu filmowego nawiązującego do setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Tutaj również zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zaprezentować swoje dzieła i podzielić się swoim talentem.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: www.orliszlak.pl

https://www.youtube.com/watch?v=6PZRaniLKgs

https://drive.google.com/open?id=1uBheldf3LitBFzc4nVSux6QFEgnwidxv