Informacje dotyczące wyjazdu na basen

25 Wrzesień 2018
  1. Pierwszy wyjazd 27 września 2018 r.- czwartek

Wyjazd godz.13.10, powrót ok 15.30

1. Do osobnego plecaka zabieramy:
  • Ręcznik kąpielowy duży,
  • Ręcznik mały do włosów (dziewczynki),
  • Plastikowe lub gumowe klapki,
  • Strój kąpielowy ( dziewczynki jednoczęściowy),
  • Czepek
  • Okulary pływackie (kto chce),
  • 2 worki foliowe na mokry strój i klapki.

1. Do autokaru wchodzimy pojedynczo i kulturalnie siedzimy.
  2. Po wyjściu z autokaru ustawiamy się parami i idziemy za opiekunami.
  3. Po wejściu do pierwszej szatni wieszamy swoje wierzchnie ubranie na wieszaku i ściągamy buty oraz ubieramy klapki.
  4. Następnie wchodzimy pod opieką nauczycieli do drugiej szatni. Do szafki dajemy plecak i przebieramy się w strój kąpielowy. Zapamiętujemy, gdzie jest nasza szafka.
  5. W stroju kąpielowym opłukujemy się pod prysznicem, przechodzimy do brodzika i zostawiamy swoje klapki. Przechodzimy przez wodę w brodziku i ustawiamy się na zbiórce.
  6. Po skończonych zajęciach ubieramy klapki, spłukujemy się pod prysznicem i przechodzimy do szatni. Wycieramy się, przebieramy i chowamy mokre rzeczy. Zabieramy wszystko i przechodzimy na korytarz, aby wysuszyć włosy.
  7. Gdy mamy suche włosy, ubieramy buty, chowamy klapki do siatki foliowej ubieramy kurtkę, czapkę i ustawiamy się parami w wyznaczonym miejscu, a następnie idziemy do autokaru i wracamy do domu.
  8. Do pomocy nauczycielom prosimy rodziców, którzy opiekują się swoimi i innymi dziećmi.
  9. W czasie zajęć na basenie rodzice siedzą w kawiarence i obserwują zajęcia z balkonu.
  10. Po zajęciach pomagają przy suszeniu włosów. Konieczne są klapki basenowe.

Kosztorys wyjazdu:

Poniżej przedstawiam kalkulację kosztów na zajęciach pływackich:

OPCJA 1

Liczba dzieci – ok. 30 osób

Rezerwacja basenu – 210 zł (dla ilości 30 lub 25 dzieci zgodnie z regulaminem basenu musi być rezerwowane 3 tory- maksymalnie 10 osób na tor).

Instruktorzy – 105 zł ( 3 grupy pływackie – 3 instruktorów)

Transport – 250 zł – (autobus do 30 osób )

Razem – 635 zł

Założenia:

30 dzieci – 635:30 = 21,16 od dziecka za jedne zajęcia

28 dzieci – 635:28 = 22,67 od dziecka za jedne zajęcia

26 dzieci – 635:26 = 24,42 od dziecka za jedne zajęcia

Do tej kwoty trzeba ewentualnie dodać 1 – 2 zł „awaryjne”.

Nie ukrywam, że najkorzystniej wychodzi jak będzie ok. 30 dzieci.

OPCJA 2

Liczba dzieci maksymalnie 20 osób. Wówczas koszty w przeliczeniu na jedno dziecko wyjdą ok. 23 zł – 25 zł.

Niestety cena uzależniona jest od  kosztów transportu.