OGŁOSZENIE !

26 Listopad 2018

Zapraszam  wszystkich Rodziców na spotkanie  z wychowawcami   dnia   04. 12. 2018 r. (wtorek)  od godziny 17.00  dla  (0-III) i 17.45 dla ( IV- VIII)  wg harmonogramu podanego w zakładce „Rodzice”.

W tym dniu istnieje również możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami uczącymi w naszej szkole do godziny 19.00. Uprzejmie proszę o przybycie, gdyż otrzymacie Państwo informacje o przewidywanych ocenach    na I okres roku szkolnego 2018/2019.  Jeśli Rodzic z przyczyn losowych nie może uczestniczyć w spotkaniu, to telefonicznie usprawiedliwia swoją nieobecność u wychowawcy, a następnie w ciągu tygodnia dopełnia rodzicielskiego obowiązku .

 

                                                                                                             Dyrektor szkoły

                                                                                                               Jolanta Karcz