Fabryka Czekolady

7 Luty 2019

Słodka, gorzka, biała, nadziewana, mleczna…
Wszyscy ją kochają i jako przekąskę wybierają.

Dzisiaj, w naszej szkole, swoje wielkie święto miała, pyszna, aromatyczna czekolada. Zerówkowicze pod czujnym okiem swojej pani Magdaleny Piotrowskiej przygotowali prawdziwą czekoladową ucztę. Stoły aż uginały się pod ciężarem smakowitych czekoladowych muffinek, ciast, ciasteczek, rodzynek i winogron w czekoladzie, czekoladowych deserów, batoników i cukierków… Jednym słowem, było wszystko to, co miało smak, było nadziane lub oblane pyszną czekoladą. A to wszystko dzięki cudownym Rodzicom, którzy tak ochoczo zaangażowali się w przygotowanie tych wszystkich łakoci. W programie dzisiejszego święta, nie zabrakło także pierwiastka edukacyjnego w postaci prezentacji multimedialnej pt. ,,Z czego powstaje czekolada”, oraz filmu ,,Fabryka czekolady”.
Już nie możemy doczekać się kolejnego Dnia Czekolady.