DIXIT – RODZINNE WARSZTATY

13 Luty 2019
Zapraszamy całe rodziny: dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież na niezwykłe, sobotnie warsztaty komputerowej animacji 3D, podczas których omówione zostaną ogólne zagadnienia programu Blender. Tematem przewodnim warsztatów są ilustracje z gry planszowej Dixit.

DIXIT – RODZINNE WARSZTATY KOMPUTEROWEJ ANIMACJI 3D

Sobota, 16 lutego 2019 o 11:00 – 13:00

Tematyka warsztatów:

wprowadzenie do programu i prezentacja przykładów realizacji 3D
modelowanie
teksturowanie
oświetlenie
ustawienie kamery
animacja

Warsztaty dotyczą podstaw pracy w środowisku 3D. Wstępna wiedza czy umiejętności nie są niezbędne.

Warsztaty towarzyszyć będą wystawie ilustracji do popularnej gry planszowej Dixit, w której główną rolę pełnią niejednoznaczne grafiki pobudzające wyobraźnię zarówno dorosłych jak i dzieci. Autorami ilustracji do wszystkich części gry są francuscy ilustratorzy: Marie Cardouat, Piero,  Xavier Collette, Clement Lefevre, Frank Dion, Carine Hinder, Jerome Pelissier, Marina Coudray oraz Paul Echegoyen.
wiek 8+
wstęp: 10 zł/ zapisy on-line
https://przegorzaly.dworek.eu/zapisy
liczba miejsc ograniczona!

Warsztat poprowadzi Przemysław Świda. Absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, pracuje w dziedzinie projektowania graficznego, filmu animowanego i multimediów.

Podczas warsztatów odbędzie się premiera filmu animowanego „Papiernik”, który powstał w  Piksel Wytwórnia Dziecięcej i Młodzieżowej Sztuki Wizualnej.

Dla uczestników warsztatów oferujemy możliwość zagrania w Dixit :)