12 Kwiecień 2019

Szanowni Państwo,

informuję, że Dyrektor szkoły, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego ustalił na początku roku szkolnego  15, 16, 17  kwietnia  oraz 29, 30 kwietnia i 2 maja 2019 roku dniami wolnymi  od zajęć dydaktyczno- wychowawczych zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego ( Dz. U. z 23 sierpnia 2017r. poz. 1603).   W związku z trwającym strajkiem, na dzień  dzisiejszy, nie jestem w stanie  zorganizować zajęć wychowawczo – opiekuńczych  i  tym samym zapewnić uczniom opiekę  (z wyjątkiem dzieci z Oddziału Przedszkolnego).

Zwracam się  z prośbą do Państwa o sprawowanie opieki nad dziećmi w/ w dniach.

Egzamin ósmoklasisty zostanie zorganizowany,  jednakże zredukowałam jedną komisję egzaminacyjną za zgodą OKE  i zmodyfikowałam  zespoły nadzorujące.

Z  poważaniem
Jolanta Karcz