PROJEKT „NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ LATA”

15 Sierpień 2019

13 sierpnia nasi uczniowie zebrali się pod szkołą z nadzieją, że właśnie nadszedł dla nich Najpiękniejszy Dzień Lata. Czy tak było zapytamy ich na końcu…

Zaczęło się aktywnie w Parku Wodnym w Krakowie. Wszystkie dzieci kochają zabawy w wodzie. Nasze dzieci również to potwierdziły. Po szaleństwach w wodzie przyszedł czas na rozrywkę w kinie. Czując się prawie jak w domu, na kanapach i z przekąskami uczestnicy wyjazdu obejrzeli wartościowy, zabawny film pt. „Toy Story 4”.

Na koniec przyszedł czas na rozwój intelektualny, dzieci i młodzież odwiedzili Muzeum Archeologiczne i Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W pierwszym obejrzeli wystawę poświęconą kulturze Słowian oraz wyrzeźbili w glinie bóstwo Świadowid. W drugim zwiedzili z przewodnikiem wystawę na temat dziejów lotnictwa.

Na podsumowanie wycieczki jej uczestnicy zgodnie stwierdzili, że był to dla nich Najpiękniejszy Dzień Lata. Większość dzieci przyznała 10 pkt (w skali od 1 do 10) odpowiadając na pytanie „Czy był to dla Was Najpiękniejszy Dzień Lata ?” Dzieci i młodzież są wdzięczne organizatorom („Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju”), pani dyrektor naszej szkoły i opiekunkom za to, że podarowali im taki dzień.