Życzenia

2 Wrzesień 2019

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2019/2020
pragnę złożyć życzenia wszystkim naszym Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom. 

Uczniowie,
życzę Wam, by nauka w nowym roku szkolnym 2019/2020 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą już wkroczyliście.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły oraz Rodzice,

życzę Państwu, by ten rok szkolny był udany i pełen sukcesów. Jak zwykle w pierwszych dniach szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Pragnę, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych w rozpoczynającym się roku szkolnym, by najbliższe miesiące przyniosły Wam jak najwięcej okazji do satysfakcji i najprostszej w świecie radości czerpanej z kontaktu z dziećmi.

Nauczycielom życzę wytrwałości, cierpliwości i satysfakcji zawodowej.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również wszystkim Rodzicom. Państwa zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczę zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
im. Świętego Józefa w Kaszowie
Jolanta Karcz