Dzień Dziecka

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka, dzieci z oddziałów przedszkolnych „Misie” i „Pszczółki” wybrały się na kolejną już w tym roku wycieczkę. Tym razem do „Kulkowa Kinder Planeta”. Emocje związane z wyjazdem towarzyszyły dzieciom już kilka dni wcześniej dzieci, wręcz odliczały dni. Po śniadaniu przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa podczas wycieczki oraz w autokarze. Pełni pozytywnych emocji dotarliśmy na plac zabaw. Pani z obsługi przedstawiły kilka zasad i zaczęła się zabawa. Dzieci miały do dyspozycji baseny z kulkami, trampoliny, zamek piracki z drabinkami, linami i zjeżdżalniami, tor przeszkód, karuzele, autka, klocki, ściankę wspinaczkową oraz największa atrakcja ciuchcię elektryczną. Po godzinie zabawy dzieci mały przerwę na picie i jedzenie, po chwilowym odpoczynku wróciły do zabawy. Cała zabawa trwała 3 godziny dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do szkoły.