Zajęcia rozwijające zainteresowania teatralne

teatralneZajęcia odbywają się we czwartki o godz. 7.45 – 8.30 dla klasy V i VI w sali nr 4.

Prowadząca: Urszula Skołyszewska.

W ubiegłym roku szkolnym:

10 lutego 2015 na dużej przerwie uczennice  z koła teatralnego wystąpiły dla uczniów klas młodszych z przedstawieniem pt. „Kabaret Horrorek zaprasza”.

Z uwagi na chorobę dwóch uczennic program został okrojony i zamiast dwóch bajek doglądnęliśmy  jedną. Pięknie prezentował się Kopciuszek ( Monika Kowalik z kl. IV ) najpierw z grochem, później w sukni balowej. Doskonale zagrała Babcia (Katarzyna Kadula z kl. VI) oraz jej wnuczka i zarazem Książę (Wiktoria Nowak z kl. VI). Konferansjerka (Weronika Para z kl. VI) profesjonalnie poprowadziła przedstawienie. Zabrakło Krasnoludków, Czarnoksiężnika, Królewny  Śnieżki.

Mamy nadzieję, że po feriach w pełnym składzie uda się pokazać całej społeczności  szkolnej obie bajki i finałowy układ choreograficzny przygotowany przez uczennice.