Pierwsze urodziny Misia Bogusia

1 urodziny Misia Bogusia –  obchody Dnia Pluszowego Misia w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Józefa w Kaszowie.

Duże i małe, białe, brązowe różne, ale wszystkie mięciutkie i do przytulania. Pluszowe misie opanowały całą szkołę. Mimo atrakcyjnych zabawek, komputerów, tabletów moda na pluszowe misie nie przemija niemal każde dziecko ma swojego misia niejednokrotnie już zużytego, lecz ukochanego. W ten wyjątkowy dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy z powodu 1 urodzin Misia Bogusia, który towarzyszy dzieciom codziennie w poznawaniu świata baśni i literatury. Urodziny były huczne z tortem śpiewaniem sto lat, życzeniami i oczywiście czytaniem bajek, bo to Boguś lubi najbardziej. Wszyscy świetnie się bawili ten dzień przepełniony był zabawą ale najwięcej radości sprawił dzieciom fakt przyniesienia ,zaprezentowania i zabawy ze swoimi ulubieńcami razem koleżankami i kolegami.