GRONO PEDAGOGICZNE

W szkole pracuje 22 nauczycieli, którzy uczą 151 uczniów (25 dzieci w oddziałach przedszkolnych Misie i Pszczółki, 16 w kl. I, 5 w kl. II, 16 w kl. IIIa, 16 w kl. IIIb, 16 w kl. 4, 20 w kl. V, 21 w kl. VI i 16 w kl. VII). Od 1 września 2017 r. dyrektorem szkoły jest Pani Jolanta Karcz.

    NAUCZYCIEL    

NAUCZANY PRZEDMIOT

E-MAIL

Jolanta Karcz

dyrektor szkoły;
język polski

 karcz.jolanta.jk@gmail.com

ks. Jacek Kasperczyk

religia

 

Lucyna Zabagło

religia

 

Renata Mądry

edukacja wczesnoszkolna

rmadry@sp1kaszow.pl

Magdalena Piotrowska

oddział przedszkolny pięciolatków, terapia pedagogiczna

mpiotrowska@sp1kaszow.pl

Renata Such

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

rsuch@sp1kaszow.pl

Bogumiła Bąk

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

bbak@sp1kaszow.pl

Urszula Skołyszewska

język polski

uskolyszewska@sp1kaszow.pl

Marian Bator

język angielski, wychowanie fizyczne

mbator@sp1kaszow.pl

Ewa Kołodziej

matematyka

kolodziej_ewa@onet.pl

Teresa Ciągło

historia, plastyka, muzyka, bibliotekarz

 teciaglo@onet.pl

Jolanta Piwowarczyk

przyroda, zajęcia techniczne,
wychowanie do życia w rodzinie

jpiwowarczyk@sp1kaszow.pl

Damian Sternal

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

dsternal@sp1kaszow.pl

Katarzyna Kowalik

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna – zajęcia kompensacyjno – korekcyjne

kkowalik@sp1kaszow.pl

Monika Kowalik

edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna

 

Agnieszka Baran

oddział przedszkolny czterolatków

 

Katarzyna Banaś

pedagog

 

Agnieszka Cyganik

geografia

 

Danuta Kawula

fizyka

 

Wojciech Kroczek

informatyka

 

Marta Haczyk

język niemiecki, świetlica szkolna

 

Władysław Szydło

chemia

 

Katarzyna Nowak

pedagog, logopeda

katarzyna.stachnik@interia.pl