GRONO PEDAGOGICZNE

W szkole pracuje 22 nauczycieli, którzy uczą 151 uczniów. Od 1 września 2017 r. dyrektorem szkoły jest Jolanta Karcz.

    NAUCZYCIEL    

NAUCZANY PRZEDMIOT

E-MAIL

Jolanta Karcz

dyrektor szkoły;
język polski

 

ks. Jacek Kasperczyk

religia

 

Lucyna Zabagło

religia

 

Renata Mądry

edukacja wczesnoszkolna

rmadry@sp1kaszow.pl

Magdalena Piotrowska

oddział przedszkolny pięciolatków, terapia pedagogiczna

mpiotrowska@sp1kaszow.pl

Renata Such

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

rsuch@sp1kaszow.pl

Bogumiła Bąk

edukacja wczesnoszkolna, logopedia

bbak@sp1kaszow.pl

Urszula Skołyszewska

język polski

uskolyszewska@sp1kaszow.pl

Marian Bator

język angielski, wychowanie fizyczne

mbator@sp1kaszow.pl

Ewa Kołodziej

matematyka

ekolodziej@sp1kaszow.pl

Teresa Ciągło

historia, plastyka, muzyka, bibliotekarz

 teciaglo@onet.pl

Jolanta Piwowarczyk

przyroda, zajęcia techniczne,
wychowanie do życia w rodzinie

jpiwowarczyk@sp1kaszow.pl

Damian Sternal

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

dsternal@sp1kaszow.pl

Katarzyna Kowalik

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna – zajęcia kompensacyjno – korekcyjne

kkowalik@sp1kaszow.pl

Monika Kowalik

edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna

 

Agnieszka Baran

oddział przedszkolny czterolatków

 

Katarzyna Banaś

pedagog

 

Agnieszka Cyganik

geografia

 

Danuta Kawula

fizyka

 

Wojciech Kroczek

informatyka

 

Marta Haczyk

język niemiecki, świetlica szkolna

 

Władysław Szydło

chemia

 

 DYŻURY NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 DLA RODZICÓW

NAUCZYCIEL DZIEŃ TYGODNIA GODZINA
Jolanta Karcz poniedziałek 7.45 – 8.30
Renata Mądry poniedziałek 10.30 – 11.15
Bogumiła Bąk środa 12.30 – 13.10
Renata Such czwartek 9.40 – 10.25
Monika Kowalik wtorek 8.40 – 9.25
Teresa Ciągło
Jolanta Piwowarczyk wtorek 7.45 – 8.20
Ewa Kołodziej czwartek 11.25 -12.00
Urszula Skołyszewska środa 7.45 – 8.30
Marian Bator poniedziałek 12.25 – 13.1o
Agnieszka Cyganik pierwszy wtorek miesiąca 13.15 – 14.00