Zajęcia pozalekcyjne prowadzone w roku szkolnym 2018/ 2019

 

Nr Nazwisko i imię nauczyciela

Zajęcia pozalekcyjne

Dzień tygodnia

Klasa

1 Baran Agnieszka  Przygotowanie do OPERON-u  wtorek 12.05 – 13.00 III  
Czytanie MALUCHOM. Przytgotowanie do konkursów środa 12.05 – 13.00
2 Bator Marian Zajęcia rozwijające zainteresowania językiem angielskim Środa: 7.40 -8.20 IV – V
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności z językiem angielskim Czwartek: 11.20 -12.05

I – III

3 Ciągło Teresa  Zajęcia plastyczne  wtorek 7.40 – 9.20  V- VII
4 Cyganik Agnieszka

Zajęcia rozwijające zainteresowania geografią/

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności z geografią

środa 15.00-15.45 V, VII, VIII
5 Ks. Kasperczyk Jacek  Ministranci  środa 17.00 – 18.00
 Schola  niedziela 10.00 – 11.00
6 Kołodziej Ewa Przygotowanie do egzaminu z matematyki po klasie VIII wtorek  7.40 – 8.20 VIII
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności z matematyką wtorek 9.30 – 10.15 VII
środa 13.10 – 13.55 V
piątek 12.15 – 13.00 VIII
7 Karcz Jolanta  Zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności z językiem polskim  wtorek od 7.30- 8.20  VI  
8 Mądry Renata  Trening czyni mistrza – zajęcia dodatkowe dla uczniów mających trudności  czwartek 10.25 – 12.05 II 
Zabawy z szachami środa 11.20 – 12.05 .I – II
Zajęcia rozwijające zainteresowania artystyczne poniedziałek 12.15 – 13.00 II, III
9 Majcherkiewicz Elżbieta Koło naukowców wtorek 7.00 – 7.40 VIII
czwartek 8.35 – 9.20 VII
10 Piotr Kazimierczak  Harcerstwo  II środa miesiąca 15.00 – 15.45
IV – VIII
11 Piowowarczyk Jolanta Zajęcia rozwijające zainteresowania ekologiczne wtorek 15.00 – 15.45 VI – VIII
12 Sternal Damian
13 Such Renata  Zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności  wtorek 11.20 – 12.05  I
 Nauka programowania
14 Zabagło Lucyna Schola-zajęcia w parafii Soboty i niedziele
15 Haczyk Marta  Koło języka niemieckiego  wtorek 15.00 – 15.45 VII, VIII 
16 Grzegorz Bodzenta Cykliczne wycieczki turystyczne
17 Jałowiecka – Misiaczek Katarzyna  Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne czwartek 7.40 – 8.25 IV – VII
piątek 13.10 – 13.55 VIII

 

 

 ODPŁATNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ZAJĘCIA DZIEŃ TYGODNIA GODZINA KLASA
ZUMBA  wtorek

 13.35 – 14.15

12.40-13.35

 OP

 I – IV

KARATE  środa 

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00 

OP

I – VIII

 BASEN czwartek 13.00 lub 13.30        
SZACHY czwartek

JĘZYK ANGIELSKI

Szkoła Języków Obcych NEXT DOOR TEACHER

poniedziałek