Sukcesy i sukcesiki uczniów z naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019:

 KONKURSY POWIATOWE, WOJEWÓDZKIE, OGÓLNOPOLSKIE

  • Udział w Małopolskim  Konkursie J. Angielskiego- etap szkolny
  • Udział w krajowym  konkursie MULTITEST- ETAP SZKOLNY
  • Udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym – etap szkolny
  • Udział w Małopolskim Konkursie Humanistycznym – etap szkolny
  • Udział w ogólnopolskim konkursie „Mistrz szarady – zadania logiczne”

KONKURSY GMINNE

  • III miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej halowej w SP Liszki:

Kacper Zelek klasa VEryk Makowski klasa IVb

Bartosz Tomasik klasa VI

Bartosz Stybura klasa VI

Dawid Haber klasa V

Filip Muła klasa VI

Mateusz Para klasa VI

  • Udział w turnieju wiedzy o Polsce „Kocham Polskę”

KONKURSY SZKOLNE

Sukcesy i sukcesiki uczniów z naszej szkoły w roku szkolnym 2017/2018:

 

 KONKURSY POWIATOWE, WOJEWÓDZKIE, OGÓLNOPOLSKIE

 

  • Wojewódzki konkurs „Rajcuś Krakowski” udział wzięli:

Skucińska Magdalena klasa I- Wyróżnienie

Miś Dawid klasa I- Wyróżnienie

Nowak Julia klasa I- Wyróżnienie

Muła Kamila klasa I- Wyróżnienia

Grzesiak Martyna klasa I- Wyróżnienie

Gaweł Agnieszka klasa I- Wyróżnienie

Lach Bartosz klasa I- miejsce I

Kaczmarek Julia klasa I – miejsce I

Trojan Alicja klasa I- miejsce I

Gniewek Malwina klasa I- miejsce I

Stybura Dominik klasa I- miejsce I

 

 

  • Finaliści Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego w Rajbrocie:

Dawid Haber klasa IV

Mateusz Piątek klasa V

Aleksandra Lach klasa VII

 

  • W konkursie literackim „Popisz się talentem” udział wzięli:

Paulina Suchan klasa VII

Magdalena Kopeć  klasa V

 

  • Krajowy konkurs przyrodniczy „Świetlik” udział wzięli:

Remigiusz Kuć klasa IV

Julia Sieradzka klasa VI

Magdalena Czepiel klasa VI

 

  • Krajowy konkurs „II Memoriał Urszuli Marciniak” w Warszawie udział wzięli:

Maria Para klasa VI – miejsce IV ( w kategorii klas IV-V)

Maria Burdek klasa VII

Bartłomiej Sołtysik klasa IV 

 

  • Powiatowe Zawody Piłki Koszykowej:

Fremel Amelia klasa VI- miejsce V

Fryc Weronika klasa VI- miejsce V

Sypień Natalia klasa VI- miejsce V

Zemła Sandra klasa VI- miejsce V

Owca Oliwia klasa VII- miejsce V

Para Małgorzata klasa V- miejsce V

Sieradzka Julia klasa VI- miejsce V

Suska Magdalena klasa V- miejsce V

Sypień Natalia klasa VI- miejsce V

Zemła Sandra klasa VI- miejsce V

Para Maria klasa VI- miejsce V

Kaciczak Martyna klasa V- miejsce V

 

  • Konkurs „Pięknego Czytania” organizowany przez TNB Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie udział wzięli:

Muła Kamila klasa I

Ciuba Klaudia klasa IIIb

Nowak Karolina klasa VI

Cyran Piotr klasa VII

 

  •  W powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej uczestniczył Maria Para z kl. 6 i Aleksandra Lach z kl. 7. Marysia zajęła III miejsce, natomiast Ola II miejsce.

GRATULUJEMY!!!

 

  • W Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej w Krzeszowicach, zajmując II miejsce uczestniczyły:

 Weronika Fryc,

Maria Para,

Julia Sieradzka,

Natalia Sypień,

Sandra Zemła,

Ewelina Boroń,

Amelia Fremel,

Julia Cyganik,

Maria Burdek,

Aleksandra Lach,

Oliwia Owca,

Dagmara Para,

Oliwia Anna Suchan,

Martyna Kaciczak,

Kornelia Nowak,

Małgorzata Para,

Joanna Kurpan,

Magdalena Suska.

  • Finalistki konkursu „Wieża Babel”:

Marysia Para klasa VI

Dagmara Para klasa VII

  • W I etapie szkolnym konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakusek”  wzięli udział cała klasa IIIa i IIIB

Filip Mądry Finalista II etapu.

Klaudia Ciuba przejście do finału.

 

  • Konkurs plastyczny „ Współczesny mały i duży patriota” „Marszałek Piłsudski okiem mieszkańców województwa małopolskiego” udział wzięli :

Suchan Michał klasa I

Kromka Dawid klasa I

Gaweł Agnieszka klasa I

Lach Bartosz klasa I

Skucińska Magdalena klasa I

Grzesiak Martyna klasa I

Nowak Julia klasa I

Kaczmarek Julia klasa I

Płaneta Kamil klasa I

Magdalena Czepiel klasa VI

 

  • W Alfiku matematycznym organizowanym przez JERSZ – ŁOWCÓW TALENTÓW udział wzięli:

Patrycja Pakiet Klasa II – 3046 miejsce w kraju na 6609 uczestników

Amelia Wodnicka Klasa II – 4661 miejsce w kraju na 6609 uczestników

Zuzanna Ryś Klasa II – 5365 miejsce w kraju na 6609 uczestników

Patrycja Czekaj Klasa II – 6267 miejsce w kraju na 6609 uczestników

Filip Mądry Klasa III – 4768 miejsce w kraju na 15912 uczestników

Damian Kucharski Klasa III – 5050 w kraju na 15912 uczestników

Oskar Miś klasa III – 9696 w kraju na 15912 uczestników

Zofia Mastek Klasa III – 9696 w kraju na 15912 uczestników

Klaudia Ciuba Klasa III – 13294 miejsce w kraju na 15912 uczestników

Kamila Kucharska Klasa V – 3663 miejsce w kraju na 8888 uczestników

Maria Para klasa VI – 2223 miejsce w kraju na 6414 uczestników

Paulina Suchan VII- 4301 miejsce w kraju na 6101 uczestników

 

  • W konkursie „SUPER WOLO 2017– Każdy jest komuś potrzebny” Fundacji Anny Dymnej udział  wzięła klasa VI, która zdobyła I miejsce.

 

  • W XXIX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Liść Dębu” udział wzięła:

Maria Para klasa VI

 

  • Ogólnopolski konkurs na bibliografię uczniów – wzorów godnych naśladowania.

Biografię o absolwentce Angelice Klimas pisała P. Ewa Kołodziej oraz P. Urszula Skołyszewska.

 

 

  • Konkurs Profilaktyczny „Bezpieczna sieć” wzięli udział:

Skucińska Oliwia klasa V

Kucharska Kamila klasa V

Para Maria klasa VI

Sieradzka Julia klasa VI

Czepiel Magdalena klasa VI

Czepiel Aleksandra klasa IV

Zemła Sandra klasa VI

Haber Dawid klasa IV

Kuć Remigiusz klasa IV

Kornelia Nowak klasa VI

Weronika Fryc klasa VI

 

  • Konkurs Językoznawczy dla Szkół Podstawowych Stowarzyszenie Lingwistyki Rekreacyjnej w Warszawie udział wzięli:

Maria Para klasa VI zdobyła 50/54p.

Kucharska Kamila klasa V zdobyła 46,5/54p.

Para Dagmara klasa VII zdobyła 41,5/54p.

Uczennice zakwalifikowały się do finału. Jadą do Warszawy! GRATULUJEMY!!!

 

  •  Konkurs „Krakowska Matematyka” w etapie szkolnym wzięli udział:

Kamila Kucharska klasa V

Aleksandra Lach klasa VII

Maria Para klasa VI

 

  • Konkurs Lingwistyki Matematycznej „Wieża Babel” udział wzięli:

Para Dagmara klasa VII

Para Maria klasa VI

Kamila Kucharska V

 

  • Konkurs krajowy „Klasyka w klasie. Najlepsza lekcja o muzyce poważnej” udział wzięła cała klasa IIIb.

 

  • Udział w Powiatowych zawodach piłki nożnej w Krzeszowicach

Burdek Maria klasa VII- VI miejsce

Para Dagmara klasa VII- VI miejsce

Suchan Oliwia Anna klasa VII- VI miejsce

Suchan Paulina klasa VII- VI miejsce

Kurpan Joanna klasa VII- VI miejsce

Lach Aleksandra klasa VII- VI miejsce

 

 

KONKURSY GMINNE

 

  • XVII Gminny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej Gra Terenowa „Droga do Niepodległości”  udział wzięli:

Aleksandra Lach klasa VII- miejsce I

Damian Kałski klasa VII- miejsce I

Julia Sieradzka klasa VI- miejsce I

 

  • W gminnym konkursie „Komiks – baśnie polskie i europejskie” udział wzięli:

Kamila Kucharska klasa V

Mateusz Piątek klasa V

Magdalena Kopeć klasa V

Martyna Kaciczak klasa V

Magdalena Suska klasa V

Magdalena Czepiel klasa VI – II miejsce

Kornelia Nowak klasa VI – III miejsce.

 

 

  • Gminny Konkurs Recytatorski „Ziemio Ojczysta” w SP Kryspinów reprezentowały:

Aleksandra Gniewek klasa IIIa – wyróżnienie w kat. klas I – III

Wiktoria Owca klasa V – miejsce I w kat. klas IV – VII

GRATULUJEMY!!!

 

  • Konkurs plastyczny organizowany dla dzieci z Oddziałów Przedszkolnych „Wiosenna łąka- wszystko tylko nie kredki i farby”:

Antoni Idziak „Misie” miejsce I

Dawid Banan „Misie” miejsce II

Bugański Jakub „Misie „ miejsce II

Wojciech Owca „Misie” miejsce III

Maksymilian Kopeć „Pszczółki” miejsce III

Łukasz Grzesiak „Misie” miejsce III

 

 

  • Gminny Konkurs Kaligraficzny „Zostań mistrzem kaligrafii” zorganizowany przez Renatę Such:

I miejsce Kaja Nowak SP Czułów

II miejsce Milena Wiecheć SP nr1 Kaszów

III miejsce Emilia Brzyszczyk SP Czułów

Wyróżnienie Oliwia Krzaśnik SP Rączna

Wyróżnienie Martyna Siatka SP Liszki

 

  • Gminny konkurs przyrodniczy organizowany przez Szkołę Podstawową w Czułowie:

Ewelina Boroń klasa VI – wyróżnienie za film

Sandra Zemła klasa VI – wyróżnienie za film

Kornelia Nowak klasa VI- wyróżnienie za film

 

  • Gminne zawody Piłki Koszykowej:

Fremel Amelia klasa VI- miejsce I

Fryc Weronika klasa VI- miejsce I

Sieradzka Julia klasa VI- miejsce I

Sypień Natalia klasa VI- miejsce I

Zemła Sandra klasa VI- miejsce I

Lach Aleksandra klasa VII- miejsce I

Owca Oliwia klasa VII- miejsce I

Para Dagmara klasa VII- miejsce I

Suchan Oliwia Anna klasa VII- miejsce I

Cyganik Julia klasa VII- miejsce I

Burdek Maria klasa VII- miejsce I

Para Maria klasa VI- miejsce I

Boroń Ewelina klasa VII- miejsce I

 

  • Gminny Przegląd Teatralny udział wzięli z przedstawieniem pt. „Cztery pory roku”:

Maria Burdek klasa VII

Dagmara Para klasa VII

Paulina Suchan klasa VII

Oliwia Anna Suchan klasa VII

Oliwia Katarzyna Suchan klasa VII

Oliwia Owca  klasa VII

Patryk Grzesik klasa VII

Piotr Cyran klasa VI

Mateusz Zalarski klasa VI

Maria Para klasa VI

Krolina Nowak klasa VI

Joanna Kurpan VII

 

  • W VII edycji Gminnego Konkursu Matematycznego im. Jana Kantego Steczkowskiego  organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Kaszowie udział wzięło pięć uczennic:

Kamila Kucharska z kl. 5

Magdalena Suska z kl. 5

Maria Para z kl. 6

Aleksandra Lach z kl. 7

Paulina Suchan z kl.7

 

WIELKIE GRATULACJE DLA MARYSI PARY, KTÓRA ZAJĘŁA PIERWSZE MIEJSCE.

  •  Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt w Liszkach udział wzięły i zdobyły I miejsce:

Boroń Ewelina

Fremel Amelia

Fryc Weronika

Nowak Karolina

Para Maria

Sieradzka Julia

Sypień Natalia

Zemła Sandra

Burdek Maria

Cyganik Julia

Kurpan Joanna

Lach Aleksandra

Owca Oliwia

Para Dagmara

Suchan Paulina

GRATULACJE!!!

 

  • Gminny Turniej Piłki nożnej chłopców w Liszkach wdział wzięli i zdobyli VII miejsce:

Gaweł Bartłomiej

Kotara Marcin

Muła Filip

Para Mateusz

Stybura Bartosz

Tomasik Bartosz

Kromka Jakub

Poprawa Wiktor

Tomasik Kacper

Zelech Kacper

Haber Dawid

 

  • W VII Gminnym Konkursie Matematycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Kaszowie Maria Para z kl. 6 zajęła  I miejsce GRATULACJE!!!

 

  •  W Gminnym Konkursie Wiedzy o Straży Pożarnej Aleksandra Lach z kl. 7 zdobyła I miejsce w kategorii klas starszych, a w kategorii klas młodszych I miejsce uzyskała Maria Para z kl. 6.

GRATULACJE!!!

  • W V Gminnym Konkursie Plastycznym w Szkole Podstawowej im. Jana Długosza w Piekarach „Mój najwspanialszy władca” udział wzięły:

Maria Idziak kl. IV

Magdalena Czepiel kl. VI – wyróżnienie

 

  • W gminnym przeglądzie „Radosne oczekiwanie” w Jeziorzanach wzięła udział grupa przedszkolna „Misie”:

Marysia Balicka

Zuzia Baran

Bartuś Bator

Kuba Bugajski

Emilia Goczał

Łukasz Grzesiak

Antek Idziak

Piotruś Kurpan

Julia Mrożek

Wojciech Owca

Mikołaj Suchan

 

  • Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznych w Mnikowie udział wzięli:

Adamus Piotr klasa VII

Burdek Maria klasa VII

Cyganik Julia klasa VII

Mateusz Zalarski klasa VII

Damian Kałuski klasa VII

Jakub Feluś klasa VII

Grzesik Patryk klasa VII

Monika Kowalik klasaVII

Kurpan Joanna klasa VII

Lach Aleksandra klasa VII

Owca Oliwia klasa VII

Para Dagmara klasa VII

Suchan Oliwia Anna klasa VII

Suchan Oliwia Katarzyna klasa VII

Suchan Paulina klasa VII

Boroń Ewelina klasa VI

Martyna Ciuba klasa VI

Weronika Fryc klasa VI

Nowak Kornelia klasa VI

Para Maria klasa VI

Sieradzka Julia klasa VI

Sypień Natalia klasa VI

Zemła Sandra klasa VI

Kromka Alicja klasa VI

Kucharska Kamila klasa VI

Sabura Karolina klasa VI

Suska Magdalena klasa VI

Czepiel Magdalena klasa VI

Fremel Amelia klasa VI

 

  • Koziołek matematyczny w konkursie wzięli udział:

Kucharski Damian klasa IIIb – „Tytuł Mistrza Matematyki”

Miś Oskar klasa IIIa- „Tytuł Mistrza Matematyki”

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

  • W konkursie pt. „Szkolne debiuty literackie” udział wzięła:

Maria Para klasa VI – wyróżnienie

 

  •  Konkurs pt. „Najpiękniejszy bukiet klasowy”:

 Klasa I – miejsce I

Klas II- miejsce II

Klasa IIIa – miejsce III

Klasa IIIb- wyróżnienie

Oddział przedszkolny „Misie” i „Pszczółki”- wyróżnienie

Klasa V –miejsce I

Klasa VI- miejsce II

Klasa VII- miejsce III

 

  • konkurs językowy pt. Wyrażenia określające marchewkę”

Klasa VII-miejsce I

Klasa V- miejsce II

Klasa VI- miejsce III

 

  • konkurs plastyczny pt. „Zabawna postać marchewki”

Klasa I- miejsce I

Odziała przedszkolny „Pszczółki” –miejsce II

Klasa II- miejsce II

Klasa IIIb- miejsce III

Oddział przedszkolny „Misie”- wyróżnienie

Klasa III a- wyróżnienie

 

  • Konkurs językowy „Czym dla mnie jest moje rodzeństwo?” :

Aleksandra Lach klasa VII- wyróżnienie

Joanna Kurpan klasa VII- wyróżnienie

Maria Para klasa VI- wyróżnienie

Amelia Fremel klasa VI- wyróżnienie

Agnieszka Kasprzycka klasa VI- wyróżnienie

Kornelia Nowak klasa VI- wyróżnienie

Sandra Zemła klasa VI- wyróżnienie

Maria Kopeć klasa V- wyróżnienie

 

  • Konkurs plastyczny pt. ”Ja i moje rodzeństwo” udział wzięli:

Dawid Baran OP- wyróżnienie

Antoś Idziak OP- wyróżnienie

Maria Idziak klasa IV- wyróżnienie

Martyna Grzesiak klasa I- wyróżnienie

Julia Nowak klasa I- wyróżnienie

Alicja Trojan klasa I- wyróżnienie

Kamil Płaneta klasa I- wyróżnienie

Miś i O. Miś klasa I i III a- wyróżnienie

Stybura i B. Stybura klasa I i V- wyróżnienie

Lach i O.Lach klasa I i VII- wyróżnienie

Suchan i A. Suchan klasa I i OP- wyróżnienie

Fryc i W. Fryc klasa I i VII- wyróżnienie

Gniewek i O. Gniewek klasa I i IIIa- wyróżnienie

Czekaj i O. Czekaj klasa II i VI- wyróżnienie

Nowak i K. Nowak klasa I i VI – wyróżnienie

Zuzanna Ryś klasa II- wyróżnienie

A.Wiecheć i M. Wiecheć OP i klasa IIIa- wyróżnienie

Mastek i Z. Mastek klasa IIIb i V- wyróżnienie

 

  • Szkolny „Konkurs Kaligraficzny”

Wiecheć Milena klasa IIIa – miejsce I

Mastek Zofia klasa IIIb- miejsce II

Ryś Zuzanna klasa II- miejsce III

 

  • Szkolny konkurs „ Czy Święty Józef mógłby być w XXI wieku super bohaterem?”

Kacper Zelech klasa IV – wyróżnienie

Aleksandra Czepiel klasa IV- wyróżnienie

Mateusz Piątek klasa V- wyróżnienie

Małgorzata Para klasa V- wyróżnienie

Maria Idziak klasa IV- wyróżnienie

Magdalena Czepiel klasa VI- wyróżnienie

Maria Para klasa VI- wyróżnienie

Paulina Suchan klasa VII- wyróżnienie

Joanna Kurpan klasa VII- wyróżnienie

 

  • Szkolny konkurs plastyczny „Labook o Św. Józefie”:

Julia Kaczmarek klasa I -zajęła I miejsce

Zuzanna Ryś klasa II- zajęła II miejsce

Julia Duda klasa IIIb – zajęła III miejsce

Dawid Haber klasa IV – wyróżnienie

Oddział przedszkolny „Pszczółki” i „Misie” – wyróżnienie

 

  • Szkolny konkurs przyrodniczo- anglistyczny:

Maria Para klasa VI – miejsce I

Bartosz Stybura klasa V- miejsce II

Magdalena Kopeć klasa V- miejsce III

 

  • Szkolny konkurs plastyczny „Najoryginalniejsza palma Wielkanocna”:

Michał Suchan klasa I- miejsce I

Kamil Płaneta klasa I- miejsce II

Aleksandra Suchan Oddział Przedszkolny „Pszczółki”- miejsceIII

Wojciech Galant klasa IIIb – wyróżnienie

Zuzanna Trojan klasa IIIa- wyróżnienie

  

  • Szkolny konkurs „Corrida ortograficzna”:

Magdalena Kopeć klasa V- miejsce I ( reprezentowanie szkoły na „Gminnej Corridzie ortograficznej”).

Maria Para klasa VI- miejsce II

Magdalena Czepiel VI- miejsce III

   

  • Szkolny Konkurs Recytatorski Poezja Patriotyczna:

Wiktoria Owca klasa V- miejsce I ( kategoria gr. starsza)

Aleksandra Gniewek klasa IIIa- miejsce I (kategoria gr. młodsza)

Magdalena Suska klasa V- miejsce II ( kategoria gr. starsza)

Oliwia Anna Suchan klasa VII- miejsce II (kategoria gr. starsza)

Amelia Wodnicka klasa II- miejsce II ( kategoria gr. młodsza)

Paulina Suchan klasa VII- miejsce III ( kategoria gr. starsza)

Joanna Kurpan klasa VII- miejsce III (kategoria gr. starsza)

Klaudia Ciuba klasa IIIb- miejsce III ( kategoria gr. młodsza)

 

  • Szkolny konkurs „ WSPÓLNE KOLĘDOWANIE udział wzięły oddziały przedszkolne oraz klasy od I do VII.

W klasach młodszych I miejsce zdobyła klasa II

W klasach starszych I miejsce zdobyła klasa VII

 

  • SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA udział wzięli:

Muła Kamila klasa I – miejsce I (1 gr. wiekowa)

Grzesiak Martyna klasa I

Miś Dawid klasa I

Wodnicka Amelia klasa II- miejsce II ( 1 gr. wiekowa)

Pakiet Patrycja klasa II

Ryś Zuzanna klasa II

Wiecheć Milena klasa IIIA

Mądry Filip klasa IIIA

Gniewek Aleksandra klasa IIIA

Ciuba Klaudia klasa IIIB- miejsce I (2 gr. wiekowa)

Paliś Zofia klasa IIIB

Galant Wojciech klasa IIIB

Guz Zofia klasa IV

Idziak Maria klasa IV- miejsce III(2 gr. wiekowa)

Czekaj Radosław klasa IV

Kopeć Magdalena klasa V

Wiktoraia Owca klasa V – miejsce III ( 3 gr. wiekowa)

Suska Magdalena klasa V

Kornelia Nowak klasa VI-miejsce I (3 gr. wiekowa)

Wędzicha Agnieszka klasa VI

Sieradzka Julia klasa VI

Para Dagmara klasa VII

Cyran Piotr klasa VII-miejsce II (3 gr. wiekowa)

Kurpan Joanna klasa VII

 

  • W Szkolnej Corridzie Ortograficznej klas młodszych udział wzięli:

Julia Hyla klasa III a

Filip Mądry klasa IIIa

Oskar Miś klasa IIIa

Milena Wiecheć klasa IIIa

Klaudia Ciuba klasa  IIIb

Julia Duda klasa IIIb

Zuzanna Suchan IIIb

Magdalena Kadula III a- miejsce I

Zofia Mastek III b- miejsce II

Wojciech Galant III b- miejsce III

 

  • Konkurs plastyczny „Portret prawdziwego Św. Mikołaja” udział wzięli :

Alan Suchan klasa VI- I miejsce

Wojciech Galant klasa IIIb- II miejsce

Magdalena Kopeć klasa V- III miejsce

Martyna Grzesiak klasa I

Oliwia Owca klasa VII

Agnieszka Gaweł klasa I

Igor Babiuch klasa IIIb

Sebastian Nowak klasa II

Kamila Muła klasa I

Zuzanna Suchan IIIb

 

  • Szkolny etap Małopolskiego Konkursu Matematycznego:

Maria Para klasa VI

Patryk Grzesik klasa VII

Aleksandra Lach klasa VII

Paulina Suchan klasa VII

 

  • Konkurs szkolny „ Jestem widoczny jestem bezpieczny”

Wojciech Galant klasa IIIB – II miejsce

 

  • Międzygminny Turniej Wiedzy o Polsce „ Kocham Polskę” udział wzięli:

Martyna Para klasa IV

Maria Para klasa VI

Magdalena Kopeć klasa V

Paulina Suchan klasa VII

 

  •  Konkurs Szkolny „Jesienna kompozycja”

Martyna Grzesiak klasa I – miejsce I

Patryk Kadula klasa IV- miejsce II

Milena Wiecheć klasa IIIA- miejsce III

Mateusz Piątek klasa V- wyróżnienie

  

  •  Konkurs Szkolny dla klas IV-VII  „Odblaskowa Szkoła” – KOMIKS „Bezpieczeństwo na drodze”

Filip Muła klasa V – miejsce III

Piątek Matusz klasa V- miejsce II

Nowak Karolina klasa VI- miejsce I

 

  • Konkurs szkolny plastyczny „Bezpieczeństwo na drodze”

Kopeć Maksymilian oddział przedszkolny „Pszczółki”- miejsce III

Galant Wojciech klasa IIIb- miejsce II

Wiecheć Milena klasa IIIa- miejsce I

 

  • Konkurs szkolny „ Jestem widoczny jestem bezpieczny”

Wojciech Galant klasa IIIB – II miejsce

 

  • Konkurs szkolny „ Tabliczka mnożenia”

Klaudia Ciuba  klasa IIIB- I miejsce w klasach młodszych

Julia Sieradzka klasa VI – I miejsce klasach starszych