Z wizytą u strażaków

20 września 2016 to dzień, który na pewno długo zostanie w pamięci niejednego malucha. Dzieci z oddziałów przedszkolnych „Misie” i „Pszczółki” przy Szkole Podstawowej nr1 im. Św. Józefa w Kaszowie dotarły na plac przy remizie strażackiej OSP Kaszów. Dzieci miały tam okazję obejrzeć wozy strażackie, usłyszeć syrenę, zapoznać się ze sprzętem strażackim. Największą atrakcją dla dzieci była możliwość ubrania kasku strażackiego. Strażacy chętnie odpowiadali na pytania, które jak zwykle zadawały zaciekawione i podekscytowane przedszkolaki. Było to cenne spotkanie dla dzieci, gdyż dowiedziały się jak trudna i odpowiedzialna jest praca strażaka.

Dzieci oraz wychowawczynie z oddziałów przedszkolnych  

„Misie” i „Pszczółki” przy

Szkole Podstawowej nr 1 im. Św. Józefa w Kaszowie,

składają serdeczne podziękowania  za umożliwienie poznania specyfiki pracy Strażaka oraz udzielenie wskazówek na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.